KINKEKAART 


Partner kinkekaart on plastikkaardil põhinev kinkekaart, mis kehtib maksevahendina SHU kauplustes, ABC Kinga ja I.L.U. kauplustes, Kaubamajas ning Selveris - kokku üle 70 ostukohas üle Eesti.

Partner kinkekaarte on kahte liiki. Esiteks määratud väärtustega 10-, 30- ja 50-eurot ning teiseks määramata väärtusega, millele saab teha ühekordse rahalise sissemakse summas kümme kuni 3000 eurot. Partner kinkekaarti saab saldo ulatuses mitu korda kasutada kuni summa on ära kulutatud.

Lisaks on kinkekaardil eraldi elektrooniline vorm, Partner e-kinkekaart. See on partnerkaart.ee keskkonnas lunastatav maksevahend, millega saab tasuda ostude eest nimetatud kauplustes.

Partner e-kinkekaardile saab teha ühekordse rahalise sissemakse viiest 300 euroni.

Partner e-kinkekaart on sarnaselt Partner kinkekaardile saldo ulatuses mitmekordselt kasutatav.

Partner kinkekaarti ja e-kinkekaarti ei saa kasutada SHU e-poe ostude eest maksmisel.

Partner kinkekaardil ja Partner e-kinkekaardil olevat rahaliste vahendite jääki ja kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida igas SHU, ABC Kinga ja I.L.U. kaupluse kassas, Kaubamaja ja Selveri infoletis ning www.partnerkaart.ee.

Partner kinkekaart ja Partner e-kinkekaart kehtivad alates ostmise ja aktiveerimise päevast 36 kuud.


Tasub teada!

Detsembris 2020 kuni mai 2021 (k.a.)aeguvate Partner kinkekaartide ja Partner e-kinkekaartide kehtivust on pikendatud kuni  2021. aasta lõpuni.