SHU - Kahe jalaga maa peal!                                                                                                   


SHU lugu

Kingapoodide issanda loomaaed on tõeliselt kirju. Siin ujuvad ringi kohmakad supermarketid-vaalad ja väikesed säästupoed-piraajad. Sahistavad tiibu uhked ja hirmkallid butiigid-paradiisilinnud ning nahistavad kõigesööjatest turulavkad.

Puudu on olnud aga üks pood. Mis müüb moodsat kaupa, aga ei ole edev. Millest igaüks võib leida omale stiilsed jalatsid, mis on samas ka praktilised. Mis on kvaliteetne, aga ka soodne. Millest on kõige selle krooniks veel ka mõnus osta.  Kingapood, mis on kahe jalaga maa peal. Lubage tutvustada - SHU!

SHU lubadus

SHU on ingliskeelse sõna "shoe", st king, hääldus. SHU tähendab seega rahvusvahelisel tasemel kingi, mida esitletakse suupärases ja sõbralikus vormis. Head kvaliteetsed jalanõud, mida on mõnus osta ning kõige tipuks on ka veel taskukohase hinnaga. SHU kingapoodides leidub tuntud rahvalemmikute Rieker, Mustang, Tamaris, Jana jpt kõrval ka ainulaadseid SHU enda kaubamärki kandvaid jalatseid, mida mitte kuskilt mujalt soetada ei saa.


SHU poed tõestavad, et:

  • Ka soodne jalats saab olla mugav ja stiilne!
  • Moodne ja soodne ei ole vastandid!
  • Sobivad jalatsid leiab iga pereliige

SHU kingad

SHU ei tähenda ainult kauplust, vaid ka sama kaubamärgi alt müüdavaid kingi. SHU kingi ostes võid kindel olla, et neile kehtivad samad
väärtused mis poele: see on moodne ja usaldusväärne, samas soodne ja mugav. Kingad, mis on kahe jalaga maa peal.

SHU kauplus

SHU pood on lihtne ja loogiline - nii nagu kogu SHU kontseptsioon. Olenemata sellest, kas SHU kauplus on Tallinnas, Võrus või Pärnus, on alati läbivaks jooneks:

  • kingakarpidega väljapanek
  • selgelt eraldatud naiste ja meeste piirkond
  • humoorikad sõnumid, mis muudavad jalatsišopingu veelgi nauditavamaks

SHU - kahe jalaga maa peal!