Gustaf Adolfi Gümnaasium

Maketi autor: Annaliisa Pihla

5.B klass

Töö tutvustus:

Tuleviku kaubamaja on minu maketi järgi koht kus kohtuda sõpradega ja nendega aega veeta. Kaubad valitakse välja e-kaubamajast interneti teel. Laos pannakse kokku ostjate pakid ja saadetakse need kaubamajja.

Kaubamajas saab proovida enda valitud asju ja nende eest tasuda.

Laste osakonnas on palju ruumi mängimiseks. Laste osakonna põrandal on vilkuvad teed ja rajad mis näitavad teed kas poiste või tüdrukute osakonda.

Naiste ja meeste osakonna sisepilt on vahelduv ja minu maketis on see vihmametsa teemaline. Keset osakonda on läbi kahe korruse klaasaatrium.

Kolmas korrus on koht, kus toimuvad moeetendused, uute firmade ja kollektsioonide tutvustamised ja väikesed messid. Kui seal parasjagu midagi ei toimu, on seal koht lihtsalt puhkamiseks ja aja veetmiseks. Hästi mõnusaks ja rahulikuks teeb seal olemise kosmose teemaline sisekujundus.

Kaubamaja katuse ühel poolel kasvatatakse toidu osakonnas müüdavaid värskeid toiduaineid ja teisel pool saab pidada bankette ja muid pidusid.

Kaubamajas sõidab lift, mis on klaasist, raketikujuline ja sõidab majast väljaspool.

Ühel kaubamaja küljel on eksklusiiv-söögikoht, klaasitagune, kus saab einestada ükskõik millisel korrusel. Kaubamajal on ka õhtuti valgusreklaamid, suunatud taevasse, meelitades sellega kliente. Samuti saab reklaame kinnitada kaubamaja seintele.

Tuleviku kaubamaja on parim koht terves linnas!