Püsikliendi eelised

Partnerkaart

Partnerkaardiga naudid SHU kauplustes püsikliendi eeliseid, saad ostudelt soodustust ning kogud ostuboonust:

  • saad osa headest Partnerkaardi eripakkumistest
  • kogud iga ostuga ostuboonust

SHU püsikliendieelised kehtivad Sulle Partnerkaardiga nii SHU kauplustes kohapeal kui ka SHU e-poes.

E-poes oste sooritades logi end alati sisse Partnerkaardi keskkonda - siis saad osa Partnerkaardi eripakkumistest, mille soodushind rakendub ostukorvis, ja kogud boonuspunkte, lisaks saad jälgida oma tellimuste staatust ja ostude ajalugu. SHU poodides kohapeal leiad igas kuus soodsa hinnaga Partnerkaardi eripakkumisi.

Lisaks SHU kauplustele toimib Partnerkaart kliendikaardina ka teistes Kaubamaja grupi kauplustes: Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, I.L.U. ja L´Occitane poodides. Väärtust lisavad kaardile juurde sajad kaardiga liitunud koostööpartnerid - Partnerkaardiga annavad soodustusi teatrid ja kontserdimajad, tuntud restoranid ja majutuskohad, mitmed reisifirmad, kütusetanklad ja paljud teised. 

Partnerkaardi pakutavad võimalused on laiad. Vaid püsikliendikaardina toimiva Partnerkaardi saad soovi korral asendada deebetkaardi või krediitkaardi funktsioonides Partner Pangakaardiga. Oma ostude ajalugu saad jälgida või kontaktandmeid muuta mugavalt Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas. Igapäevaostude tegemise teevad lihtsamaks PartnerEkspressi iseteeninduskassad Kaubamaja Toidumaailmas ja SelveEkspressi kassad Selveris. Kõiki neid võimalusi saad kasutada just Partnerkaardiga.

Partnerprogrammi tingimustega ja Partnerkaardi teiste soodustusega saad tutvuda www.partnerkaart.ee. 

Oma kontaktandmeid saad muuta ja ostude ajalugu jälgid Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas.

PARTNER KUUKAART 

Üheksa korda osta, üks kord maksa.

Kasuta nüüd oma Partnerkaarti Kuukaardina!  

Partner Kuukaart on Partnerkaardi uus funktsioon, mis võimaldab Partnerkaardi ja Partner pangakaardi omanikel sooritada oste Kaubamajas ja Selveris ning ABC Kinga, SHU, I.L.U. ja L'Occitane kauplustes ning e-poodides. Jooksva kuu ostude eest tasud arvega järgmise kuu alguses - täpselt nii nagu oled harjunud tasuma elektri- või mobiiliarveid. 

Partner Kuukaardi lepingu sõlmimine ja ostulimiidi taotlemine on Sulle tasuta ning sellel ei ole kuutasu ega intressi. Lepingu saad sõlmida nii Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas kui ka Selveri või Kaubamaja infoletis.

Soovime Sulle soodsaid oste Partnerkaardiga!