Tagastusõigus

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral I.L.U.le tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest) ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.

 

Esita tagastamise avaldus

  • Kaupade tagastamiseks täida ära koos kaubaga saadud arve-saatelehel veerud „Tagastamine“, märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused. Täidetud  dokument edasta koos tagastatava kaubaga I.L.U. kauplusesse.
  • Kaup tagasta võimalusel originaal-transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga. 
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika ja parfüümid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. 

Tagasta kaubad I.L.U.-le

I.L.U. kaupluses saad tagastada kaubad kassasse:

I.L.U. Kristiine Keskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Rocca al Mare keskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Ülemiste keskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Lõunakeskuses 1.korrusel E-P kell 10-21

I.L.U. Pärnu Keskuses 1.korrusel E-P kell 10 - 20

SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted võid tagastada pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekood, mida paki kättesaamisel.  

SmartKULLERi teenuse kasutamisel võid tagastada kaubad kasutades SmartPOSTi pakiautomaati. 

Tagasi saadetud kaupade kättesaamise kohta saadab Kaubamaja Sinu e-postiaadressile kinnituse.

 

I.L.U. tagastab ostusumma

Tagastatud kauba eest tagastab I.L.U. kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti. 

Lepingust taganemiseks loetakse ka juhud, kus klient ei tule 14 päeva jooksul kaubale järele või ei võta kaupa välja postiautomaadist 7 kalendripäeva jooksul.  Tagastame sellistel juhtudel ostusumma koos postikuluga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.