Kaubamärgi Strellson ülikonna loosikampaania tingimused

- Loosikampaania korraldaja: Kaubamaja AS, registrikood 12305124, asukohaga Gonsiori 2, 10143 Tallinn, e-posti aadress [email protected]

- Loosikampaania periood: 19.05.2016 – 25.05.2016
- Loosikampaania toimumiskoht: Kaubamaja AS Tallinna müügimaja
- Loosikampaania auhind: võitja poolt vabalt valitud kaubamärgi Strellson ülikond, särk ja lips Kaubamaja tootevalikust.
- Auhind loositakse välja 26.05.2016 kell 10.00 kõikide nende vahel, kes on ostnud ükskõik millise toote Tallinna ja Tartu Kaubamaja Meestemaailma ning ostu sooritades kasutanud Partnerkaarti
- Võitjat teavitatakse võidust e-kirja teel ja Kaubamaja Facebooki lehel www.facebook.com/kaubamaja 
- Loosikampaanias osalemisega annab osaleja Kaubamaja AS-ile nõusoleku kasutada oma kampaania raames edastatud isikuandmeid kampaania auhindade võitjate nimede avaldamiseks ja auhindade kätteandmiseks, samuti isikuandmete säilitamiseks peale loosikampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.
- Kui Kaubamaja AS on saanud auhinna võitjaga ühendust ja temaga kokku leppinud auhinna väljastamise aja ja koha, kuid sellest hoolimata auhinna võitja ei tule auhinnale järgi, loobub võidu teavitamisel auhinnast või ei teata Kaubamaja AS esindajale oma täisnime või ei esita Kaubamaja AS esinduses auhinna väljastajale isikut tõendavat dokumenti, hoiab Kaubamaja AS auhinna alles kaks nädalat, selle aja möödumisel kaotab võitja õiguse auhinnale ja Kaubamaja AS-il on õigus jätta talle auhind välja andmata.
- Loosimise käigus loosimises osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Võitja poolt tehtud võidu kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita.
- Juhul, kui loosimise võitja ei kontakteeru Kaubamaja AS-iga 14 kalendripäeva jooksul peale võiduteate saatmist, on Kaubamaja AS õigus võidu väljastamisest keelduda või väljastada võit muule osalejale.
- Kampaania võitja ei saa olla Kaubamaja AS töötaja. Juhul, kui Kaubamaja AS töötaja on
siiski kampaanias osalemise soovi avaldanud ja tema nimi võitjana välja loositakse, toimub uus loosimine.
- Kaubamaja AS-il on õigus vääramatu jõu ilmnemisel loosikampaania ühepoolselt katkestada, avaldades vastava teate oma kodulehel, www.kaubamaja.ee lehel ja www.facebook.com/kaubamaja lehel.
- Loosikampaaniat puudutavate pretensioonide korral on õigus pöörduda asjakohase avaldusega Kaubamaja AS poole. Pöördumised vaadatakse läbi 7 päeva jooksul arvates esitamisest.
- Lisainfo www.kaubamaja.ee, tel 6673105 või 6673100.